Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas aż 10-letnia gwarancja na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo zapewniamy do 15 lat gwarancji na falownik, 20 lat gwarancji na moduły i 25 lat gwarancji na sprawność liniową. Okresy te są dostępne w ramach pakietu PREMIUM.

Co nas wyróżnia?

Technologia shingled

asset

Technologia shingled polega na innowacyjnym sposobie układania ogniw fotowoltaicznych, tak aby ich wąskie paski (specjalnie cięte) nakładały się na siebie. Są one klejone specjalnym przewodzącym klejem ECA. I tak każdy pasek ogniwa lekko zachodzi na kolejny, a ich łączenie ukrywa pojedynczy szynoprzewód (busbar).
Na rynku funkcjonują już specjalnie zaprojektowane moduły gontowe. Dostępne są w kilku wersjach: z ramą, bez ramy, szkło-szkło oraz bifacjalnych.
Zalety technologii gontowej skupiają się wokół zwiększenia wydajności instalacji:
– większy obszar aktywny modułu – co oznacza zwiększoną wydajność,
– brak szyn zbiorczych – także zwiększa wydajność modułu,
– w przypadku zacienienia jego efekt nie jest tak odczuwalny jak w tradycyjnej technologii układania paneli. Wszystko dzięki temu, że długie ogniwa łączone są równolegle, a każda komórka działa niezależnie.
– konkurencyjna cena produkcji takich ogniw, co przekłada się na cenę instalacji.
W ofertach dostępnych na rynku można znaleźć moduły o mocach od 70 do 440 Wp. Sprawności modułów wahają się od 16% – w przypadku modułu Sun Power o mocy 330 Wp – do 20,9% – w przypadku modułu TW Solar o mocy 440 Wp.

Pomiary instalacji domowej elektrycznej

asset

Każda instalacja elektryczna wymaga aktualizacji odbioru i pomiaru co 5 lat. To szczególnie ważne dla bezpieczeństwa budynku, w którym znajduje się instalacja, ale także niezbędne do ubezpieczenia budynku. Wykonamy ją gratis u każdego Klienta po podpisaniu umowy na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dotyczy pakietów COMFORT i PREMIUM (w tym pakiecie dodatkowo jeszcze jeden pomiar po 5 latach gratis).

Nadzór specjalistów

asset

Nadzór inspektora nadzoru – osoby z uprawnieniami czuwają nad każdym każdym etapem realizacji instalacji fotowoltaicznej.

Odbiór instalacji przez inspektora nadzoru przed przekazaniem klientowi instalacji do użytkowania.

System poleceń „Zarabiaj z nami”

asset

Przygotowaliśmy specjalny program poleceń, w ramach którego nasz Klient otrzymuje 500 zł po realizacji instalacji fotowoltaicznej u osoby, którą nam poleci.

Do programu „Zarabiaj z nami” Klient może przystąpić w ciągu
24 miesięcy od zakończenia realizacji własnej instalacji.

10 lat gwarancji na montaż z opcją rozszerzenia o dodatkowe 5 lat (do 15 lat).

asset

Sprawdzone, renomowane produkty, jakich używamy w pakiecie PREMIUM, pozwalają na to, aby Klient otrzymał aż 15-letnią gwarancję na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Aplikacja dla klienta do stałego monitorowania instalacji

asset

Po zakupie instalacji fotowoltaicznej Klient otrzymuje od nas bezpłatny dostęp do aplikacji, która 24 godziny na dobę monitoruje pracę podzespołów fotowoltaicznych.