Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas aż 10-letnia gwarancja na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo zapewniamy do 15 lat gwarancji na falownik, 20 lat gwarancji na moduły i 25 lat gwarancji na sprawność liniową. Okresy te są dostępne w ramach pakietu PREMIUM.

Co nas wyróżnia?

Technologia shingled

asset

Polega na innowacyjnym sposobie układania ogniw fotowoltaicznych, tak aby ich wąskie paski (specjalnie cięte) nakładały się na siebie, sklejone specjalnym przewodzącym klejem ECA. I tak każdy pasek ogniwa lekko zachodzi na kolejny, a ich łączenie ukrywa pojedynczy szynoprzewód (busbar).

Zalety technologii gontowej skupiają się wokół zwiększenia wydajności instalacji, która wynika z większego obszaru aktywnego modułu oraz braku szyn zbiorczych. Dodatkowo w przypadku zacienienia jego efekt nie jest tak odczuwalny jak w tradycyjnej technologii układania paneli. Wszystko dzięki temu, że długie ogniwa łączone są równolegle, a każda komórka działa niezależnie.

Pomiary instalacji domowej elektrycznej

asset

Każda instalacja elektryczna wymaga aktualizacji odbioru i pomiaru co 5 lat. To szczególnie ważne dla bezpieczeństwa budynku, w którym znajduje się instalacja, ale także niezbędne do ubezpieczenia budynku. Wykonamy ją gratis u każdego Klienta po podpisaniu umowy na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dotyczy pakietów COMFORT i PREMIUM (w tym pakiecie dodatkowo jeszcze jeden pomiar po 5 latach gratis).

Nadzór specjalistów

asset

Nadzór inspektora nadzoru - osoby z uprawnieniami czuwają nad każdym każdym etapem realizacji instalacji fotowoltaicznej.

Odbiór instalacji przez inspektora nadzoru przed przekazaniem klientowi instalacji do użytkowania.

System poleceń „Zarabiaj z nami”

asset

Przygotowaliśmy specjalny program poleceń, w ramach którego nasz Klient otrzymuje 500 zł po realizacji instalacji fotowoltaicznej u osoby, którą nam poleci.

Do programu „Zarabiaj z nami” Klient może przystąpić w ciągu 24 miesięcy od zakończenia realizacji własnej instalacji.

10 lat gwarancji na montaż z opcją rozszerzenia o dodatkowe 5 lat (do 15 lat).

asset

Sprawdzone, renomowane produkty, jakich używamy w pakiecie PREMIUM, pozwalają na to, aby Klient otrzymał aż 7-letnią gwarancję na montaż instalacji fotowoltaicznej.

Aplikacja dla klienta do stałego monitorowania instalacji

asset

Po zakupie instalacji fotowoltaicznej Klient otrzymuje od nas bezpłatny dostęp do aplikacji, która 24 godziny na dobę monitoruje pracę podzespołów fotowoltaicznych.