centrum ogrodnicze 2

Fotowoltaika dla centrum ogrodniczego. Pokaż, że jesteś eko!

20 lipca, 2022 |

Fotowoltaika dla centrum ogrodniczego pomoże ci uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii,  której twoja firma potrzebuje naprawdę dużo. Przykład z województwa dolnośląskiego – już na początku roku 2022, mimo zredukowania zużycia prądu o 1200 kWh, rachunki przedsiębiorcy za prąd i gaz wzrosły o kilka tysięcy złotych. Właśnie z tego powodu postanowił zainwestować w farmę fotowoltaiczną. Jak pokazał czas, było to dobre posunięcie. Obecny kryzys na rynku surowców energetycznych i prognozowane podwyżki wymuszą szukanie alternatywnych źródeł. Najlepszym są oczywiście OZE, które uniezależniają odbiorców od takich nieprzewidzianych sytuacji.

Fotowoltaika dla centrum ogrodniczego – najważniejsze informacje

Obiekty handlowe, takie jak centra ogrodnicze, bardzo mocno odczuwają podwyżki cen prądu. Zużywają go przecież systemy zapewniające roślinom optymalne warunki, ale także oświetlenie ekspozycji oraz systemy kasowe. Z tego powodu firmy z tego sektora stawiają na instalacje fotowoltaiczne, które choć w części zaspokoją ich popyt na energię elektryczną.


📞 Zadzwoń do nas: 723 001 522 i uzyskaj bezpłatną wycenę prac ☀️️


Fotowoltaika dla centrum ogrodniczego potrzebuje zestawu o mocy około 50 kWp. Przyjmuje się bowiem, że rocznie większość firm zużywa jakieś 48 000 kWh. Są to jednak tylko orientacyjne dane, a szczegóły poznasz tylko wtedy, kiedy zamówisz audyt. Wtedy specjaliści Da Vinci Green Energy ocenią, co mogą ci zaproponować, by twoje oszczędności były jak największe. Taka inwestycja zwróci się już po pięciu latach, a jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego, do wyboru masz wiele programów, które pomagają firmom, chcącym korzystać z OZE. Jak znaleźć ten najlepszy? Pomoże w tym Centrum Kreacji i Strategii INTERAKCJA, z którym współpracuje Da Vinci Green Energy. Dzięki ich wsparciu doradczemu możesz pozyskać nawet 85% wartości dotacji.


Zamów darmową konsultację

  Przeczytaj:  Fotowoltaika dla agroturystyki. Bądź eko i inwestuj w odnawialne źródła energii

  Co zyskasz dzięki fotowoltaice?

  Realne oszczędności na energii elektrycznej na pewno przemawiają za zainwestowaniem w fotowoltaikę. Pomyśl jednak o specyfice swojej branży – centrum ogrodnicze jak żadna inna firma wywołuje skojarzenia z ekologią. Zadbaj więc o to, by dzięki energii słonecznej emitować do atmosfery mniej dwutlenku węgla. Oprócz tego rośnie świadomość ludzi dotycząca degradowania klimatu. Zapisz się w ich świadomości jako przedsiębiorca, który nie jest obojętny na losy planety. 


  📞 Zadzwoń do nas: 723 001 522 i uzyskaj bezpłatną wycenę prac ☀️


  Pozwól, by fotowoltaiką dla centrum ogrodniczego zajęli się profesjonaliści

  Żywotność instalacji fotowoltaicznej szacowana jest na 25 lat. Jeżeli zależy ci na tym, by działała bez zarzutu, postaw na współpracę z firmą Da Vinci Green Energy. Najlepsze komponenty i stosowanie innowacyjnych rozwiązań to gwarancja niezawodności na długie lata. Nasi pracownicy mają doświadczenie w branżach OZE i bankowej, więc potrafimy zapewnić ci naprawdę kompleksową pomoc. Dzięki kapitałowi zakładowemu 2,5 mln zł i wsparciu WP2 Investments możemy podejmować naprawdę ciekawe realizacje. Naszym specjalistom zaufali Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekeli, którzy zostali ambasadorami marki.


  📞 Zadzwoń do nas: 723 001 522 i uzyskaj bezpłatną wycenę prac ☀️