O nas

Spółka Da Vinci Green Energy powstała aby – tak jak nasz patron Leonardo Da Vinci – odkrywać nowe technologie i wykraczać poza utarte rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii.


Dostarczamy nowoczesne, ekonomiczne i bezpieczne rozwiązania fotowoltaiczne dla firm.


Zaufanie odbiorców budujemy na doświadczeniu naszych pracowników
i produktach wiodących producentów światowych marek.

Misja

Zmieniamy świat na lepsze dzięki rozwiązaniom opartym na OZE. W nich widzimy przyszłość:

W połączeniu z najnowszymi technologiami, bezpiecznie i kreatywnie jesteśmy w stanie zmieniać świat. Dla nas i przyszłych pokoleń.

Wizja

Lider branży OZE, dostawca innowacyjnych rozwiązań, zapewniający bezpieczeństwo energetyczne klientom biznesowym. Firma wyznaczająca standardy ekologicznego świata i budująca zdrową przyszłość dla następnych pokoleń.

Kim jesteśmy dla przedsiębiorcy?


doradzamy, jak optymalnie zarządzać energią


wykonujemy indywidualny
audyt energetyczny


projektujemyinstalacje PV
pod konkretne potrzeby


instalujemy instalacje PV


wspieramy we wnioskowaniu o dotacje oraz dofinansowania (nawet do 85 proc. pozyskania kosztów kwalifikowanych)


pokazujemy, jak obniżyć
opłatę mocową


szukamy sposobów na
obniżenie śladu węglowego w przedsiębiorstwie

Filary Działalności

W Da Vinci Green Energy dostarczamy kompleksowe rozwiązania oparte na zielonej energii. W obecnych czasach optymalizacja kosztów pozyskania energii i ciepła jest kluczowa zarówno w wielkich przedsiębiorstwach jak i u każdego klienta indywidualnego. Idealna droga do tego to właśnie korzystanie z produktów OZE.

Kapitał ludzki

To baza, na jakiej budujemy rozwój i wiarygodność Da Vinci Green Energy. Firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem, zebranym w czołowych instytucjach branży OZE, popartym wiedzą, zrealizowanymi projektami i nieustannym doskonaleniem umiejętności.

Czołowi kontrahenci uwiarygadniają działalność Da Vinci Green Energy, a przede wszystkim wnoszą rozwiązania ubogacające i optymalizujące ofertę, dzięki czemu podnoszą jakość usług.

Kompleksowość

Nasza oferta jest uszyta na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Prowadzimy Cię przez procedury i pełną realizację projektu, wraz z pozyskiwaniem wsparcia finansowego oraz pełną opieką pomontażową.

Bezpieczeństwo


Nawet najdrobniejsze części naszych instalacji posiadają certyfikaty i gwarancje producenckie. Bezpieczeństwo prac na inwestycjach to jeden z naszych priorytetów. A także poczucie bezpieczeństwa finansowego i produktowego u naszych Klientów.

Nasza EKOmisja