Polecają nas

Naszą ofertę budujemy na wiedzy i doświadczeniu kluczowych kontrahentów. Nieustanny rozwój oparty na sprawdzonej, merytorycznej współpracy pozwala na podnoszenie konkurencyjności oferty Da Vinci Green Energy. Zadowolenie każdego z naszych Klientów to motywacja i kierunek do dalszych wyzwań..”

Fundusz Inwestycyjny WP2 Investments zaświadcza, że firma Da Vinci Green Energy jest jednym z głównych elementów ekosystemu spółek związanych z zieloną energią, budowanych w ramach portfela inwestycyjnego WP2 Investments.

więcej...

Kontrahent

WP2 Investments Sp. z o.o.
Wrocław, 28.03.2022

Współpraca ta pozwala mi zarekomendować DA VINCI GREEN ENERGY P.S.A. jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego przedstawiciela środowiska zajmującego się odnawialnymi źródłami energii.

więcej...

Kontrahent

Sylwia Koch-Kopyszko
Warszawa, 28.03.2022

Firma Kodoro Sp. z o.o.współpracuje z DaVinci Green Energy P.S.A. od 2021 roku. Chcemy wyrazić swoje zadowolenia z wysokiej jakości produktów oferowanych przez ww. firmę. DaVinci Green Energy posiada bogatą ofertę produktów, które działają niezawodnie i spełniają nasze oczekiwania.

więcej...

Klient biznesowy

Kodoro Sp. z o.o.
Warszawa, 28.03.2022

Pompa ciepła ES 15 kW założona w kwietniu 2022. Od początku fachowa obsługa. Począwszy od momentu pierwszego kontaktu - wizyta w domu, oględziny i sugestie, przez sam montaż i obsługę pomontażową. Wizyta była w zasadzie formalnością. Trudno trafić na taką ekipę montażową.

więcej...

Klient indywidualny

Marcin Tyc
Kraków, 13.07.2022

Da Vinci Green Energy jest naszym stałym kontrahentem. Współpraca zdecydowanie spełnia nasze oczekiwania zarówno w stałych zleceniach, jakie realizujemy dla tej firmy na co dzień, jak i w dostawach celowanych - bardziej wymagających.

więcej...

Kontrahent

TIM S.A
Wrocław, 07.07.2022

ZDECYDOWANIE polecam współpracę z firmą DaVinci. instalacja pv zamontowana terminowo, zespół - od pierwszego kontaktu z Panią Justyną D., dostawę elementów, ekipę montującą, po finalny odbiór Pana Kamila bez najmniejszych zastrzeżeń!!

więcej...

Klient indywidualny

opinia google
Nadarzyn, 06.2022

Profesjonalnie, szybko i zgodnie z zadeklarowanymi terminami ! Bardzo pomocny i fachowo przygotowany Pan Kamil. Firma z pewnością godna polecenia !

więcej...

Klient indywidualny

opinia google
Smolec, 03.2022

Mamy najładniejsze panele na osiedlu - od Da Vinci! Polecam zdecydowanie, wyglądają super. Aplikacja (Hoymiles) w tel cieszy oko i mam nadzieję przełoży się to na zawartość portfela w rozliczeniu rocznym.

więcej...

Klient indywidualny

opinia google
Kąty Wrocławskie, 06.2022

Rekomendujemy firmę Da Vinci Green Energy jako sprawdzonego, wiarygodnego, solidnego partnera w realizacji inwestycji w OZE.

więcej...

Klient biznesowy

TMR Plastics
Bydgoszcz, 21.12.2022