Fotowoltaika dla stacji kontroli pojazdów

Fotowoltaika dla stacji kontroli pojazdów – czy warto w nią zainwestować?

29 kwietnia, 2022 |

Fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w przedsiębiorstwach. Właściciele firm, którzy zdecydowali się zamontować instalację fotowoltaiczną, bardzo szybko przekonali się, z jakimi korzyściami się to wiąże. Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę dla stacji kontroli pojazdów!

Jakie są zalety fotowoltaiki dla stacji kontroli pojazdów?

Największą zaletą fotowoltaiki dla stacji kontroli pojazdów jest możliwość zmniejszenia rachunków za prąd. W stacjach kontroli pojazdów zużycie energii może być stosunkowo duże, ponieważ działa tam bardzo wiele urządzeń niezbędnych do prawidłowego sprawdzenia auta. 


📞 Zadzwoń do nas: 723 001 522 i uzyskaj bezpłatną wycenę prac ☀️️


Duże korzyści może dać stacji kontroli pojazdów status prosumenta. Właściciel może wtedy zużywać wytworzoną energię, a nadwyżki odsprzedawać do sieci po cenach obowiązujących na giełdzie energii. Dzięki temu rachunki za energię elektryczną będą dużo mniejsze.

Co jeszcze warto wiedzieć o fotowoltaice dla stacji kontroli pojazdów?

Fotowoltaika to nie tylko sposób na oszczędności, ale także prestiż dla firmy. Wielu klientów wybiera miejsce, gdzie ich samochód ma zostać sprawdzony i kieruje się tym, czy firma jest przyjazna dla środowiska. Panele fotowoltaiczne jednoznacznie dają do zrozumienia, że przedsiębiorstwo dba o ekologię.


Zamów darmową konsultację






  📞 Zadzwoń do nas: 723 001 522 i uzyskaj bezpłatną wycenę prac ☀️


  Często powtarza się, że inwestycja w panele fotowoltaiczne jest droga, jednak dzięki dofinansowaniom można znacznie zmniejszyć koszty budowy tego systemu. Warto skorzystać ze współpracy z doświadczonymi specjalistami od fotowoltaiki. Takim są właśnie pracownicy Da Vinci Green Energy!


  📞 Zadzwoń do nas: 723 001 522 i uzyskaj bezpłatną wycenę prac ☀️


  Fotowoltaika dla stacji kontroli pojazdów z Da Vinci

  Stacje kontroli pojazdów to przedsiębiorstwa, w których fotowoltaika może się świetnie sprawdzić. Aby maksymalnie zniwelować koszty instalacji, warto skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. Da Vinci Green Energy zatrudnia specjalistów, którzy mają bardzo duże doświadczenie w pracy przy projektach związanych z OZE. 

  Przeczytaj:  Gdzie są pieniądze na zieloną energię? Jakie są szanse na pozyskanie ich?

  Dzięki naszej współpracy z Centrum Kreacji i Strategii INTERAKCJA, specjalizującym się w doradztwie w zakresie pozyskiwania dotacji, można uzyskać do 85% dofinansowania całej inwestycji. Kapitał zakładowy firmy to 2,5 miliona złotych, a jednym z naszych głównych inwestorów jest WP2 Investments. Ambasadorami Da Vinci są Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli. Zapraszamy do kontaktu właścicieli magazynów, którzy są zainteresowani stworzeniem instalacji fotowoltaicznej!