EKOmisja

Spółka Da Vinci Green Energy powstała aby - tak jak nasz patron Leonardo Da Vinci - odkrywać nowe technologie i wykraczać poza utarte rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Postawiliśmy sobie za cel otoczyć ekologiczną opieką domy naszych Klientów. Dostarczamy nowoczesne, ekonomiczne i bezpieczne rozwiązania fotowoltaiczne. Jednocześnie pomagamy Klientom dbać o środowisko naturalne i zapewniamy narzędzia, które są źródłem znaczących oszczędności w budżecie domowym. Zaufanie odbiorców budujemy na doświadczeniu naszych pracowników i produktach wiodących producentów światowych marek

Zapraszamy do Współpracy i dołączenia do naszej EKOrodziny

Co nas wyróżnia?

Dotacje dla firm do 85%

asset

Współpracujemy z Centrum Kreacji i Strategii INTERAKCJA, które pomaga uzyskać firmom dotacje w wysokości do 85% kosztów kwalifikowanych projektu.

Stabilny inwestor WP2 Investments

asset
Da Vinci Green Energy jest integralną częścią „zielonego holdingu” Da Vinci Green Holding, działającego w ramach funduszu venture capital WP2 Investments.
„Zielony holding” spółki WP2 Investments obejmuje projekty związane z farmami fotowoltaicznymi, solarnymi oraz biogazowniami na terenie całej Polski.

Stabilna pozycja rynkowa

asset

Da Vinci Green Energy jest częścią holdingu WP2 Investments.

Kapitał zakładowy spółki DVGE wynosi 2,5 mln zł i w 100 procentach należy do polskich inwestorów.

Ubezpieczenie DVGE sięga 2 mln zł i jest niekwestionowanym gwarantem bezpieczeństwa na dynamicznym rynku OZE.

Nasi ambasadorzy

asset

Zaufali nam nasi ambasadorzy: mistrzyni olimpijska Justyna Kowalczyk Tekieli i himalaista Kacper Tekieli. „Korzystamy na co dzień z czystej, bezpiecznej, zielonej energii z Da Vinci Green Energy”

Technologia Shingled

asset

Technologia shingled polega na innowacyjnym sposobie układania ogniw fotowoltaicznych, tak aby ich wąskie paski (specjalnie cięte) nakładały się na siebie. Są one klejone specjalnym pzewodzącym klejem ECA. I tak każdy pasek ogniwa lekko zachodzi na kolejny, a ich łącznie ukrywa pojedynczy szynoprzewód (busbar).

Promocje

Współpracujemy z Centrum Kreacji i Strategii INTERAKCJA, które pomaga uzyskać firmom dotacje w wysokości do 85% kosztów kwalifikowanych projektu
program ekoambasador dla biznesu
Jeśli jesteś przedsiębiorcą skorzystaj z programu EKOambasador dla biznesu.
Polecaj nas i zyskaj prowizje nawet 100 zł netto za 1 kWp.

*regulamin
program ekoambasador
Polecaj nas i zyskaj:
– 500 zł za dwa pierwsze polecenia
– 600 zł za każde kolejne polecenie


*regulamin